Montáže čerpadel - vodáren - ručních pump

Nosným programem naší činnosti jsou montáže čerpadel a vodáren do studní, nádrží, jímek atp. pro jakýkoliv objekt, vč. tlakových kanalizací pro rodinné domky a chaty, dodáváme a montujeme i domácí čistírny odpadních vod pro chaty i domky, s výběrem poradíme.

Spolu s tím provádíme montáže, opravy nebo výměny ručních pump, okolo čerpadel děláme téměř vše, navrhneme, oceníme a uděláme.

Montáže čerpadel - vodáren - ručních pump Čerpadlo řada SQ Čerpadlo řada EVGU Čerpadlo řada SQE

Možnosti provedení prací:

  • obhlídka a následný rozpočet,
  • veškeré činnosti provedeme „na klíč",
  • dodávka materiálu,
  • kompletní výkopové práce,
  • elektro práce,
  • uvedení do provozu,
  • návrh a realizace filtrace, pokud je třeba.

Prohlédněte si příklad "přemontáže" čerpadla z vrtu, ve kterém došla voda do vrtu nového, který byl vybudován cca 5m od původního. Čas příjezdu 8:00h - demontáž čerpadla, výkop, betonáž dna a osazení šachty, přípojka, výměna potrubí a montáž čerpadla do nového vrtu, zásyp a úprava terénu do původního stavu, odjezd 13:00h - fotky jsou zde.

Ilustrační fotky montáží čerpadel a vodáren do domů a chat.

Další montáže čerpadel a vodáren do domů a chat. Další montáže čerpadel a vodáren do domů a chat. Další montáže čerpadel a vodáren do domů a chat. Další montáže čerpadel a vodáren do domů a chat. Další montáže čerpadel a vodáren do domů a chat.

Další fotografie k montážím naleznete zde

 

Jak správně "umístit" v šachtě vrt - takto ........ nikdy ne uprostřed !

Jak správně umístit v šachtě vrt

Vždy na protilehlé straně od přípojky, viz fotky ......

Vždy na protilehlé straně od přípojky Vždy na protilehlé straně od přípojky Vždy na protilehlé straně od přípojky

Další fotografie k šachtám naleznete zde

 

A jak to fakt nedělat: takhle to udělala nějaká stavební firma jednomu zákazníkovi !!!

A jak to fakt nedělat: takhle to udělala nějaká stavební firma jednomu zákazníkovi !!!

 

Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou -) " Svoji starou za novou"

Dosloužila Vám stará ruční pumpa? Nezoufejte, pokud to jde, tak se to opraví, pokud je tam pumpa třeba 15let a více, už to bývá zpravidla nerozebiratelné, v tom případě se to celé "vyřeže" ze studny pryč a udělá se to nové. Dnes se již používá sací koš z mosazi, spodní trubka je plastová, ale od pracovního válce nahoru ke stojanu už musí být trubka pozinkovaná, protože v ní "běhá" kovové táhlo. Všechno je to práce na pár hodin a pár dalších let je pokoj.

Máme ještě jedno řešení, pokud máte v blízkosti elektriku 230V a netrváte z nějakého důvodu na ručním pumpování, ale nechcete hned zavádět vodu do chaty, děláme to tak, že se trubky od pumpy vyřežou, jen stojan pumpy zůstane a do něj se zespodu připojí elektrické ponorné čerpadlo, většinou Grundfos SQ, u pumpy se vhodně namontuje vypinač a potom to funguje tak, že zapnete vypinač a ze stojanu pumpy začne téct voda, vypnete a neteče. Kouzlo je v tom, že je to za skoro stejné peníze jako nové trubky, funguje bez pumpování a navíc málokoho napadne, že pod stojanem pumpy je elektrické čerpadlo, takže se to nekrade (alespoň zatím).

Zajímá Vás trochu historie? Pokud ano, podívejte se na pár pump, které jsme repasovali, klikněte zde!

 

Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou  Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou Montáže a opravy ručních stojanových čerpadel nebo výměnou 

Další fotografie k ručním pumpám naleznete zde

Montáže kalových čerpadel do přečerpávacích jímek na splaškové vody pro rodinné domy.

Montáže kalových čerpadel do přečerpávacích jímek na splaškové vody pro rodinné domy Montáže kalových čerpadel do přečerpávacích jímek na splaškové vody pro rodinné domy Montáže kalových čerpadel do přečerpávacích jímek na splaškové vody pro rodinné domy Montáže kalových čerpadel do přečerpávacích jímek na splaškové vody pro rodinné domy

Další fotografie k čerpačkám naleznete zde

Montáže zahradních čerpadel do akumulačních jímek pro účely zavlažování zahrad

Montáže zahradních čerpadel do akumulačních jímek pro účely zavlažování zahrad Montáže zahradních čerpadel do akumulačních jímek pro účely zavlažování zahrad Montáže zahradních čerpadel do akumulačních jímek pro účely zavlažování zahrad

Další fotografie naleznete zde

Kontakt

František Keyř

Skalecká 118

252 10 Mníšek pod Brdy

GPS: 49°52'11.110"N, 14°15'35.676"E

Napište nám :

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zavolejte nám :

Tel: 603 433 624

v provozu Po-Pá 8-17h

QR Code 2015

Naši významní partneři

TOPlist